Öne Çıkanlar Şırnak kürt Samanyolu UFO

Yenişafak yazarı Tamer Korkmaz, FETÖ'cü askerlerin 15 Temmuz günü darbe girişiminde bulunmasının ardından ABD'de bulunan Terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'in bunalımda olduğunu yazdı.

İşte Korkmaz'ın yazısından satırbaşları:

O formdan annesinin adının “Rabin” olduğunu öğreniyoruz! Halbuki, annesinin ismi “Refia” olarak biliniyor. Refia değil “Rabin” diye beyan ettiğine göre annesinin asıl adı budur.

Bu belge ilk kez yayınlandığında; Paralel Medya, Gülen'in annesinin isminin “Refia” olduğunda ısrar etmiş, ağzını bozarak hakikati gizlemeye çalışmıştı.

“Rabin” Yahudilerce “kutsal” sayılan isimlerden birisidir!

Mister Gülen'in annesinin Müslümanların asla kullanmayacağı bir isme sahip olmasının sebebi nedir?

Gülen, annesinin gerçek ismini bundan otuz yıl önce Pasaport İstek Formu'nda beyan ettiğinde Türkiye kamuoyunda pek tanınan ve bilinen bir sima değildi. Aradan geçen bunca yıllık sürede hem kendisi hem de Paralel Yapı annesinin ismini itina ile gizledi. “Refia” ismi ile “Rabin”in üzerini örttüler.

Bu mevzuda “çekindikleri hususun” ne olduğunu öngörmek hiç de zor değildir.

Fetullah Gülen'in annesi Rabin, “Edirne Müdafii” olarak da bilinen Mehmet Şükrü Paşa'nın ailesindendir. “Şükrüpaşazadeler” diye anılıyorlar.

YAHUDİ OLDUĞUNA DAİR CİDDİ İDDİALAR VARMehmet Şükrü Paşa'nın (1857 Erzurum-1916 İstanbul) atalarının, yüzyıllar önce “İspanya'dan Türkiye'ye (Edirne) göç etmiş olan “Sefarad Yahudilerinden” olduğuna dair ciddi iddialar vardır.

Şükrü Paşa'nın Edirne'deki İkinci Ordu Birinci Fırka Topçu Komutanlığı'na atanmasından sonra Balkanlar'da “Osmanlı'nın içeriden yıkılması için savaşan” çetelerin azdığına dikkat çekenler, onun Ordu'daki seri yükselişi ile “masonluğu” arasında da bağlantı kurmuşlardır!

Osmanlı Ordusu saflarındaki Sabetaycı ve de Mason locasına mensup subayların varlığı -dahası 19. Yüzyıl'ın sonlarından itibaren yaygınlaştığı- ayrıntılarıyla biliniyor.

Mesela, 1901 ile 1908 yılının Nisan ayı arasında “Macedonia Risorta” locasında 188 kişinin tekris edildiğini; bunlardan 23'ünün Rumeli'de karargâh kurmuş olan İkinci ve Üçüncü Kolordu'nun üst rütbeli muvazzaf subayları olduğunu Angelo Iacovella'nın “Gönye ve Hilal: İttihat Terakki ve Masonluk” adlı kitabından öğreniyoruz.

Macedonia Risorta Locası'nın matrikül listesinde yer alanlar arasında; Sultan İkinci Abdülhamit'e 27 Nisan 1909'da “tahttan indirildiğini” bildiren dört kişiden birisi olan Yahudi asıllı avukat ve siyasetçi Emmanuel Carasso (Emanuel Karasu) da vardır!(Zaman Gazetesinin yaptığı bir haberde Feto'nun yahudi ve ermeni kökenli olduğu iddiaları çürütülmeye çalışıyor)

YAHUDİ KURULUŞLARIYLA MÜNASEBETİ

CIA şeflerinden Paul Henze'nin yakın dostu Kasım Gülek'in aracılığı ile 1975 yılında mason locasına dâhil olan Mister Gülen'in ABD'deki önde gelen Yahudi kuruluşları ile münasebeti ise 1990'lı yılların ikinci yarısında gelişmiştir…

FETÖ'nün “Kâinat İmamı!” 21 Mart 1999'da ABD'ye gitmeden bir yıl kadar önce 12 Mart 1998'de, İstanbul'da “Amerikan Yahudi Örgütleri Başkanları Konferansı” heyetini kabul etmişti.

O dönemde üç günlük bir ziyaret için Türkiye'ye gelen Yahudi Liderler Heyeti, Ankara'da üst düzeyde kabul görmüş; Başbakan Mesut Yılmaz, TBMM Başkanı Hikmet Çetin ve Genelkurmay İkinci Başkanı Çevik Bir'le görüşmüştü.

'ÇEVİK BİR'E ÖVGÜLER SIRALAMIŞTI

Nisan 1997'de Refahyol'a “Beceremediniz gidin” diye seslenip darbecilerin safında yer alan Gülen, 28 Şubat sürecinde Çevik Bir'e yazdığı mektupta övgüler sıralamıştır.

Fetullah Gülen Yahudi Liderler Heyeti ile buluşmasından kısa bir süre önce 9 Şubat 1998'de Vatikan'da Papa İkinci Jean Paul'ü ziyaret etmişti.

Görüşme esnasında Papa'ya sunduğu mektupta aynen şöyle diyordu: “Papa 6. Paul Cenapları tarafından başlatılan ve devam etmekte olan Dinlerarası Diyalog için Papalık Konseyi misyonunun parçası olmak üzere burada bulunuyoruz. Bu misyonun tahakkuk edişini görmeyi arzu ediyoruz…”

Mister Locaefendi, Papa İkinci Jean Paul ile görüşmesinden tam dört ay evvelinde ise (9 Ekim 1997) önde gelen bir Yahudi örgütü olan ADL'in (Anti Defamation League) Başkanı Abraham Foxman ile İstanbul'da kucaklaşmıştır.

Buraya dikkat; Vatikan'ın “Dinlerarası Diyalog” projesi, Yahudi örgütü ADL'in de “çok özel misyonları” arasındadır!

FETÖ'nün Mister Locaefendi'si hem Hıristiyan hem de Yahudi liderlerle yıllar öncesinden beri bütün hücreleriyle işbirliği içindedir…

Bu derin birlikteliğin hedefinde genel manada İslam, özelde de Bağımsız Müslüman Türkiye vardır!

FETULLAH'A BUNALIM YAŞATIYOR 

Haçlı Siyonist Cephesi'nin İşgal Kuvvetleri Komutanı Gülen'in lokomotifliğindeki FETÖ; 15 Temmuz'da Türkiye'yi ele geçirmek ve eskiden olduğu gibi Batı'nın sömürge devleti/ülkesi yapabilmek gayesiyle kanlı darbe girişiminde bulunmuştur.

Darbe kalkışmasının başarısızlığa uğraması, FETÖ ile birlikte İslam düşmanı Batılı devletlerin de büyük yenilgisidir.

İşte bu devasa hezimet, “Rabin oğlu Fetullah”a fevkalade bir bunalım yaşatıyor.

FETÖ elebaşısının yeni tehditler savurması bundan dolayıdır.

KADİR MISIROĞLU: "ANASI YAHUDİ BABASI ERMENİ"

Tarihçi Kadir Mısıroğlu da Fetullah Gülen'in anne tarafından Yahudi, baba tarafından Ermeni olduğunu ileri sürmüştü... 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Önder 1 yıl önce

Onun bunun cocugu Allah belasini versin

Avatar
Nursen 1 yıl önce

Kadir misiroglu da tastiklediyse kesin ermeni pici zaten belli etti

Avatar
feto düşmanı 1 yıl önce

Bahailere mensup olduğunu yazmıştı Semih Günaltay,kitabını okumuştum

Avatar
muhterem 1 yıl önce

Her kim olursa olsun milletine devletine ihanet eden kim olursa olsun vatan hainidir.cezası ölümdür.araştırmacılar bunu biliyoduda yada bilmiyorlardı böyle bir insanın kim olduğu araştırılıyor millete neden anlatilmadi bukadar güçlenmesine izin verildi.yinede sukurki ucuz atlatıldı

Avatar
Ali yüksel 1 yıl önce

İstanbullu bir çok kişi biliyordu.fakat millet ayakkabıcılara inanmıyordum.15 yıl sonra herkes inandı kıymeti yok.fetö ve çevresinde ki kişiler ite tapmış durumda

Avatar
Muhammet emin 1 yıl önce

Arkadaşlar bizim devletimizde insanları kötülerken neden herzaman yahudileri ve ermenileri alet ediyorsunuz yazık günahtır onlarıda Allah yarattı.
Belki annesi yahudi babasıda ermeni olabilir kendisi araştırıpta ıslamiyeti kabul etmişse daha mukaddestir.. Ben burda fetönün savunmasını da yapmıyorum ama insanlar dışlandığını fark ettikçe kim ve öfke güder bizki hz ibrahim in Hz nûh un ismailin ve ishagın nesilleriysek hak dinlerine hakaret etmeyelim.Çoğumuz bilmeden israil devletine olan öfkemizi Hz yakup a.s küfür ederek anlatıyoruz ama bilmiyoruz günahlara giriyoruz Atatürk e bile yahudi dediler o dur ki kemal paşa hilafeti dahil kabul etmiştir.Secde etmeyenin müslümanlığın dan korkarım demiştir.Öteki dünyayı unutmayalı

Avatar
HALİL KÜTAHYA 1 yıl önce

BU ZAMAN GAZETESİ ERGENEKON SÜRECİNDE DOĞU PERİNÇEK İÇİN ERMENİDİR YAFTASI YAPIŞTIRMIŞTI.GEL GÖR Kİ AYNI YAFTAYI KENDİLERİNCE HOCAEFENDİLERİNE YAPIŞTIRDILAR.
NEYMİŞ EFENDİM ALLAH İFTİRA ATANI AYNI ŞEYİ BAŞINA GETİRMEDEN CANINI ALMAZMIŞ

Avatar
Demir 12 ay önce

Alimden zalim zalimden alim dogabilir.erzurumlu bir cok arkadasima sordum babasinin muhterm biri oldugundan bahsederler.kendisi hain bir kopek olabilir.bu tür haberler konuyuyu sulandirmak icindir.belkide kadir misir da bir rum tohumu olabilir.bir insan musluman olmussa iş bitmistir.