Öne Çıkanlar arrow komplohaber zeo jaweed ak parti milli takım asitli saldırgan

İlluminati kartları gelecekten nasıl haber veriyor?
İLLUMİNATİ KART OYUNU

KART - 1
11 Eylül’ün içyüzünü araştırmış birçok kişi bu kartı mutlaka görmüştür. İkiz kulelerden birinde meydana gelen patlama ve Pentagon’dan yükselen alevler... 2001 yılında meydana gelen saldırı 90’lı yıllarda çıkmış bir kart oyununda tesadüfe yer bırakmayacak şekilde böyle tasvir edildi. (11 Eylül komplosuyla ilgili ayrıntı bilgi isteyenler haberin aşağısındaki bağlantıya tıklayabilir.)

KART - 2
Şimdi gözlerinizi kapatın ve hızlı hızlı “Empty Vee” deyin. Az çok İngilizce bilenler bile bu sesi birkaç defa çıkardıktan sonra “MTV” dediklerini farketmiştir. Televizyon ekranında görülen dudak muhtemelen şarkı söyleyen bir kadına ait. Dinleyiciler de artık hipnotize olmuş durumda.

 

Müzik kanalı MTV’nin Toronto’daki binasında ise Masonic Center yazmakta. Zaten MTV’nin açılımının Masonic Temple Vision olduğu iddia ediliyor.

 

Kart 3

Dünyanın en tehlikeli silahlarından biri de HAARP. Sırp kökenli Amerikalı mucit Nicola Tesla’nın çılgın projesi olan bu teknoloji iklimi kontrol edebiliyor ve deprem silahı olarak kullanılabiliyor. Bu kartta da HAARP teknolojisine işaret edilmiş. İlluminati örgütü tehdit hissettiği ülkelerde ve nüfus kontrol amacıyla bu teknolojiye başvurduğu ve başvurabileceği komplo teorisyenleri tarafından sıkça dile getirilir.

KART 4
“Doğal Afetlerle” devam edelim. “Kombine Felaketler” adı verilen kartta deprem sırasında insanların kaçtığı gözleniyor. Arka planda ise bir saat kulesi 11:11’i gösteren bir saat kulesi var. Sanki akrep ve yelkovan bize depremin 11 Mart 2011 yılında Japonya’da 9 büyüklüğünde meydana gelen depremin tarihi önceden söylüyor.Ve işte işin en can alıcı noktası. Karttaki saat Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Wako saat kulesine çok benzemektedir.

KART 5Japonya’da “doğal olmayan afetin” ardından meydana gelen tsunami Fukuşima nükleer santralinin elektrik sistemine zarar verdi. Çernobil felaketinden sonra en büyük ikinci nükleer kaza olarak tarihe geçen olayı anlatan bir oyun kartı da mevcut. Kartta Fukuşima’ya yönelik bir ibare yok ama doğal afetleri anlatan kartlarla incelendiğinde Japonya’daki nükleer kazayla bağlantı kurulabilir.

 

KART 6

 

Bu kartta yine saldırı olarak kullanılan bir doğal felaketi görüyoruz. Dev dalgalar şehri yutmak üzere. Kırmızı halka içine alımış yapı gayet manidar. Tepesi üçgen şeklinde olan kule, Endonezya’nın Cakarta kentinde bulunan Monas kulesinin çok benzeri olduğunu söyleyebiliriz.

 

Hatta google map’ten bakıldığında karttaki bina kuleyle aynı karede görülmekte.

Bilindiği gibi 2004 yılında Endonezya’nın Sumarta adası açıklarında 9,3 büyüklüğündeki depremin ardından tsunami felaketi meydana gelmiş ve binlerce kişi can vermişti.

 Kart 7İlluminati örgütü ilerde sanal bir enerji krizi çıkarıp insanları zor durumda bırakabilir.

KART 8

 

Amerika’nın Ay’a çıkmadığı iddiası dünyada en çok konuşulan komplo teorilerinin arasında ilk sırayı zorlar. Teori, İlluminati kartlarından da yer bulmuş.

 

KART 9Terör örgütü IŞİD’i İlluminati kartların da bulmayı başardık. Zorlama diyebilirsiniz ama “heykelleri parçalamayı unutma” yazan karttaki yıkık heykellere bakınca binlerce yıllık eseleri put diye yıkan, Suriye’deki antik Palmira kentini yerle bir eden IŞİD’den başka birşeyin akla gelmesi biraz zor. 
KART 10
Aynı yatakta basılan bir kadın ve erkek. Artık illuminati örgütünün elinde şantaj için büyük bir koz var. 

KART 11
Peki “Skandal kartı”nın işaret ettiği şantaj yöntemi kimin için uygulandı? Amerika’nın 42. Başkanı Bill Clinton’ın Beyaz Saray’da Monica Lewinski ile ilişkisi şantaj malzemesi olarak kullanıldı mı? Clinton'ın boynundaki tasmanın ucu kimin elindeydi?


Ve bir başka kart.. Hillary Clinton’ın elindeki tasma Amerika Başkanı olan kocasının boynunda...
Hillary Clinton’ın mason olduğu ve Bill Clinton’ın kararlarına hükmettiği çok konuşuldu. Ayrıca Clinton’ın tüm röportajlarını hipnoz edildikten sonra verdiği ve yoğun bir zihin kontrol programından geçtiği iddia edildi. Bir röportaj sırasında reklam arasında çekilen görüntü iddiaları ispatlar nitelikte. Clinton’ın tepkisizliği dikkatlerden kaçacak gibi değil. İşte o video...

KART 12

Bu kart geçmişten değil, gelecekte olabilecekleri anlatıyor. Belki de yıllar sonra hepimizin beyni uydulardan gönderilecek frekansların etkisi altında kalacak. 

 

KART 13

TV izleyecilerinin düştüğü durumu gözler önüne seren bir kart. Televizyon gerçekleri bütünüyle izleyecisine ulaştırmaz. Ancak onların gösterdiği bölümleri görebilirsiniz.

 

KART 14 

Giyim kuşam yarışmalarından fırlamış bir modacı, ağaç dalları ve üzümlerden yaratılan saç süslemesi.. İlk başta garip gelse de aslında hiçbir garip yönü yok, çünkü bu kartın gerçek hayatta bir karşılığı var...
Kartın ilk cümlesi şu: “İşler garipleştiğinde, garip insanlar profesyonel olur.” Gerçekten de öyle. Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın imajı kartlarla birebir uyuşuyor.

 KART 15

 

Kablolu TV kartı aslında medya dünyasının halini ortaya koyuyor. Adamın izlediği kablolu tv kanallarına bakın. İlluminati kartlarından başka birşey yok. Yani adamlar açık açık medya bizim elimizde diyor.

KART 16
Ortadoğu’yu kasıp kavuran Arap Baharı’nın arka planı çok tartışıldı. İsyan hareketi dış güçler tarafından desteklendi mi, yoksa Arap halkları kendi özgür iradesiyle ayaklanıp kimsenin dolmuşuna binmeden isyan hareketini devam ettirdi? İlk kartta bir diktatörün resmi var, evler klasik Arap evi ve sokaklarda çatışmaların savaşın izleri.. Kartın üzerinde “bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutma ya da işgal etmek için kullanın” yazıyor. İkinci kartta ise askerler isyancılara saldırıyor. Yani iki kart beraber yorumlandığında dış güçler Ortadoğu topraklarına müdahale etmek için kargaşa yaratıyor algısı oluşuyor.

KART 17Bu kartta siyahi bir lider konuşma yaparken protestoya uğruyor.. Karttaki kişinin Obama olduğu söyleyen çok sayıda iddia var. “Yes we can” sloganıyla ve büyük umutlarla devletin başına geçen Obama’nın istenileni veremeyeceği anlatılıyor olabilir.

KART 18
Bu insanların gökyüzüne bakmalarının nedeni asırlardır beklenen ve gelmesi için gün sayılan Mesih’in suretinin gözyüzünde belirmesi. Ancak gördükleri şey Mesih’in gerçek görüntüsü değil. "Bluebeam" projesine göre İlluminati örgütü sahte mesih görüntüsü oluşturarak kitleleri istedikleri adamın peşine takmalarını sağlayacak.

KART 19


“Barış için öldür” kartında bir göstericinin elinde barış tabelasıyla polise saldırdığı gözleniyor. Günümüzde “barış” için sokağa dökülüp şiddet olaylarına başvuranları anlatan bir kart..

 

KART 20

Wikileaks’in kurucusu Julian Assange Amerika yönetimine ait gizli belgeleri açığa çıkartarak Washington’u büyük bir krizin ortasına attı. Komplo teorisyenleri iki karttaki resmi Assange benzetiyor. Eğer teori doğruysa Assange ilerde suikasta uğrayabilir.

KART 212013 yılının 15 Nisan tarihinde ABD’nin Boston kentinde her yıl düzenlenen maraton koşusunun bitimine dakikalar kala bombalı bir saldırı yaşandı. Maraton 3 kişinin ölümüyle ve 200’den fazla kişinin ölümüyle noktalandı. İlluminati oyunun bu kartında ise bir koşucu görülüyor ve kartta “kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez.” yazıyor.

 

KART 22
Karta OPEC yani Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütüne üye Arap liderlerin resimlerini görüyoruz. Arkada lüks bir araç ve bikinili bir kız var. Kart, İlluminati’nin zevkine düşkün Arap diktatörleri kullandığını gösteriyor.

 

KART 23


Tıpkı filmlerdeki gibi uzaylılar dünyaya saldıracak ve gezegenimizi istila edecek. Tabi bu sahte bir saldırının amacı insanları çaresiz hissettirmek. İlluminati örgütünün belirlediği “süper kahramanlar” da bu saldırıyı geri püskürtecek.

KART 24Kartta yazılan ifadesiyle “Yıldızarası helikopterleriyle Orion’dan gelen Cehennemin Uzay Bisikletçileri” ikizkuleler gibi bir gökdelene çarpıyor. Karttaki binanın New York’taki Empire State binasına tıpatıp benzediği çok açık. Yani yakın bir gelecekte 102 katlı gökdelen “dünyadışı” bir saldırıya uğrayabilir.


KART 25


Piramit ve altına dizilmiş baronlar. Bilderberg ve CFR gibi kuruluşların liderlerini ve dünyayı yönetmeye talip olan zenginleri temsil ediyor.

KART 26

İlluminati ekonomik krizleri bilerek tetikleyerek dünya ekonomisini sarsmak ve devletleri kendilerine borçlandırmak istiyor. Çünkü artık biliyoruz ki Yahudi baronlar ticarretten çok, paradan para kazanıyor. Krizlerlerden her ne kadar kendileri de etkilense de rakiplerini daha büyük zararlara uğratıyorlar.  İşte bu olay illuminati oyun kartlarında “market manipulation” (pazar manipülasyonu) ve “currency speculation” (para birimi spekülasyonu) olarak anlatılmış.

KART 27


İlluminati her ne kadar güçlü bir örgüt olsa da 7 milyar nüfusu kontrol edecek güçte değil. Bu yüzden nüfus azaltım programlarıyla insan nüfusunu sistematik bir şekilde azaltmaya çalışıyorlar (Konuyla ilgili hazırladığımız galerimizi aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz)


KART 28Özellikle taşımacılık alanında çalışan işçileri örgütleyen sendikanın lideri Jimmy Hoffa 1975’te esrarengiz bir şekilde kayboldu. Amerika kamuoyu işçilerin haklarını savunan Hoffa’nın öldürüldüğü konusunda hemfikir. Peki ama kim öldürdü? Aradan geçen onca yıla rağmen cansız bedeni bile bulunamayan Hoffa acaba zengin iş adamlarının tekerine çomak soktuğu için illuminati örgütü tarafından mı ortadan kaldırıldı? Kart bize bunu mu anlatmaya çalışıyordu?

KART 29
“Karşı koymak işe yaramaz.” Kartın başlığında yazan cümle bu. Kartın üzerindeki resim de Michael Jackson’a benzerliğiyle dikkat çekiyor. Michael Jackson kliplerinde ve demeçlerinde illuminati örgütüne karşı geldiği ve bu yüzden medya tarafından taaaruza tutulup itibarsızlaştırıldıktan sonra öldürüldüğü iddia edilmişti.


KART 30Meşhur “subliminal mesaj” konusu illuminati kartlarında da geçiyor. Dondurma sosu ve bardağın içindeki buzda yazan “sex” yazısı dikkat çekici.

 

DİĞER İLLUMİNATİ OYUN KARTLARIkomplohaber.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
erhan 5 yıl önce

Güzel kopyala yapıştır olmuş, emek sarf etmişsin. Kaç saniyeni aldı modo?

Avatar
ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ) 4 yıl önce

(ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ).

Dünyada İlluminati kardeşliği katılmak için kolay bir yol. Nazikçe
Şimdi e-posta yoluyla bizim Illuminati online kayıt memuru ile temasa:
( illuminatebrotherhood59@gmail.com ) ya da Facebook toplayın ve inisiyasyon sonra bizim tapınağı ziyaret etmek için ideal bir şans verilir
sizin tarafınızdan tamamlanmış, İlluminati kardeşlik güç, zenginlik beraberinde getiriyor ve şöhret, sen (ortadan kaldırmak) ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip bize katılacak uzakta hayattan yoksulluk. Eğer bir işadamı, politikacı vardır ne
iş gelir kaynağı nedir içine sen kolaylaştırır
ve başarılı tarafından bugün bize katılın. Yani online kayıt temas
E-posta: ( illuminatebrotherhood59@gmail.com ).

ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ.

Avatar
Zeynep aydoğdu 4 yıl önce

Nasıl katılacağız

Avatar
illuminati benefits 4 yıl önce

Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün kültü aydınlatmaya katılın ve dünyada yaşamayı seçtiğiniz herhangi bir yerde ücretsiz bir ev ile 55 milyon dolarlık anlık toplam elde edin ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com adresinin altındaki e-postayı veya Aramayı yapın. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir

Avatar
Bob Williams 4 yıl önce

Illuminati kardeşlik katılmak ilgilendi ve gerçekleşmesi için şansın bu gerçeğe your dreams olun? benimle iletişime geçin ve çok zevk alırsınız bir üyesi olarak üye olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz şeyler söyle onlara Araba, para, Şöhret, popülerlik, evler, bağlantıları vb.-
100.000 $ iki haftada bir üyelik bereket olarak verilecektir, şehirdeki juiciest Konakları ve villa da dahil olmak üzere büyük evlerin kendi.
-Bağlı yüksek net değer bireyler çoğunda almak
profesyonel küreler tarihlerde başkanları, milletvekilleri-Senatörler, evin ortak reps, yargıçlar, hakimler, hiçbir şey bu bakanları, müzisyenler, vb.-
Bir şey ihtiyacınız ve istediğiniz her yerde seyahat para almak. -Manevi koruma olsun
Gelen kutusu bana ya da bir arkadaş isteği göndermek beni
E-posta: illuminatihood06@gmail.com
Arama veya WhatsApp: 009234-903-685-5913
Işıklı ol ve bize katılın!

Avatar
Belladonna 3 yıl önce

Allah belanı verecek İlluminati.Hz.Mehdi ve İsa (a.s) seni bitirecek.Allah(c.c)'ın vaadi haktır.

Avatar
Belladonna 3 yıl önce

Katılmak mı istiyorsun kevaşe bu İlluminatiye?cehennemlik olman yeter

Avatar
Sude 3 yıl önce

Emege saygi ama dimi =)